Kādēļ lietas ir tādas, kādas tās ir?
11. jūnijs, 2021 pl. 9:30
Visam apakšā vienmēr ir stāsts un vērtības. Mani bērnībā ļoti iedvesmoja mammas recepšu grāmata, kas parādīja lietu ilgtspēju, kas nu ir viena no manām dzīves vērtībām. Tavu recepšu grāmatu radīju tādu, lai tā Tev patiktu un būtu ērta ilgstošā lietošanā. Bērnībā kopā ar mammu gatavojām īpašos ēdienus no viņas pierakstu recepšu grāmatas. Tā ir vecāka par mani, joprojām kalpo, pamatfunkcijas pilda, taču mamma bieži izteikusies, ka tā nav ideāla. Tādēļ nolēmu radīt Tev, mammai, sev un citiem grāmatu, kas būtu pēc iespējas ideāla, un lai mazās lietas nekristu uz nerviem lietošanā.Tieši tādēļ grāmatas lapas ir izņemamas, lai kā kartīte gatavošanas laikā var stāvēt uz miltainā galda, lai lapas varētu mainīt vietām un sadaļas nosaukt un laika gaitā pārkārtot, jo varbūt grāmatā gribi likt, piemēram, tikai kūku un desertu receptes? Un tikai vienu ideālo gurķīšu marinādes recepti.
Tieši tādēļ, ka man nepatīk rāmji un ierobežojumi, ko man kāds uzliek, lapās vari receptes rakstīt brīvi un nebūs par mazu neviena līnija, ja sastāvdaļas ir vairāk vai apraksts gribētu būt plašāks vai bilde lielāka
Runājot par rāmjiem un ierobežojumiem. Ir dzirdēts domāšanas un uztveres princips - domāt ārpus rāmjiem. Ļoti labs ieteikums, lai ikdienas lēmumos piešķirtu kaut ko neparastu, dotu vaļu inovācijām, kaut kam jaunam un nepieredzētam. Taču piedāvāju padomāt par principu - rāmju nav! Nav kastes, nav robežas, kurās Tev jāiekļaujas savās domās un idejās. Jo rāmji visbiežāk ir mums galvā. Protams, nevajag ieiet galējībās, jo brīvība nav visatļautība, bet par galējībām kādreiz citā ierakstā :) Kā gan var izpausties radošums, ja tomēr apkārt ir kaste, robežas, grīda vai jumts?